Współpraca

Rocznie ok 2500 kobiet odwiedza nasze placówki, w naszym nowoczesnym, ekologicznym i komfortowym szpitalu przychodzi na świat ok 1000 dzieci, a kolejne osoby korzystają z opieki medycznej i medycyny estetycznej (gabinet medycyny estetycznej ?exilis?), szkoły rodzenia, centrum rodziny.

Oni wszyscy mogą być nabywcami Twoich produktów i usług.

Dlatego zapraszamy do współpracy i prezentacji swoich usług i produktów

dzięki, którym dotrzesz do młodych rodziców, pacjentów i personelu medycznego:

Dla Państwa dyspozycji oddajemy:

- Poradnik Szpitala dla kobiet w ciąży i młodych rodziców dostępny na salach porodowych.

(poradnik zawiera niezbędne informacje dotyczące kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci.)

- Książeczka Zdrowia Dziecka

( książeczkę z informacją o Twojej firmie dostaną wszyscy rodzice, których dziecko urodziło się w szpitalu.)

-  ulotka, katalog lub próbka Twojego produktu w paczce, którą dostają rodzice dziecka urodzonego w Szpitalu.

Miesięcznie rozdajemy ok. 150 szt. paczek.

- Zestaw Powitalny w Szkole Rodzenia mieszczącej się w Przychodni Lekarskiej przy Al. Sybiraków 36

( ulotka, katalog lub próbka Twojego produktu w zestawie, który dostają kobiety ciężarne biorące udział w zajęciach Szkoły Rodzenia  (ok. 20 par miesięcznie))

- Szkoła Rodzenia

( pokaz, wykład lub prezentacja Twojej firmy na zajęciach, w których rocznie uczestniczy ok 200 młodych kobiet i mężczyzn)

- Strony www należące do nas.

( Twoje logo, baner lub link na stonach www, które miesięcznie odwiedza 12 000 osób www.szpital-olsztyn.pl, www.exilis.olsztyn.pl

Telewizja Reklamowa

( Twoja reklama w sieci monitorów w szpitalu na salach pacjentek i w przychodni lekarskiej. Dzięki niej dotrzesz do pacjentów, gości i personelu medycznego.

- Telewizja Edukacyjna (możliwość wyświetlania informacji, zdjęć, prezentacji i filmów z nośnika zewnętrznego jak i za pośrednictwem sieci )

Możemy wspólnie lub samodzielnie za państwa zgoda zlecić przygotowanie wszelkich materiałów,  nakręcić film przedstawiający Twoją firmę, która wyedukuje młode mamy w zakresie opieki nad noworodkiem, nauczy jak dbać o zdrowie oraz poinformuje o produktach do pielęgnacji dziecka i kobiety, podpowie jak urządzić pokój dla dziecka, gdzie zgłosić się po pomoc, jak lub gdzie dojść szybko do formy z przed ciąży.

-Teczki Szpitala (format a 4 tylna cześć teczki)

( ulotka lub katalog Państwa produktu na teczce rozdawanej kobietom, które korzystają z usług Szpitala)

partnerzy_-stomatolog-olsztyn   narzedzia chirurgiczne 2

Secured by Siteground